O nás

bg
bg img

Robert Burian

Robert Burian, vo svojej rodnej krajine najviac známy pod hitom "Žijeme len raz" , ktorý ako prvý DJ a producent na Slovensku dosiahol 80miliónov videní na youtube, bol zároveň aj v minulosti priekopníkom trance music. Odohral najväčšie a najlepšie eventy v strednej Európe s menami ako Markus Schulz, Armin Van Buuren, Tiesto a ďalšie.

Jeho schopnosť produkovať skladby v rôznych štýloch elektronickej hudby bola nielen kľúčom k vydaniu v hlavných vydavateľstvách, ako sú Spinnin Records, Armada music, Enormous Tunes, ..., ale aj kvôli podpore svetových najväčších djs ako Armin Van. Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Hardwell, Don Diablo, Nora En Pure, EDX a mnoho ďalších.

Keďže jeho prvý vinyl v hudobnej kariére bol v štýle DEEP HOUSE v roku 2003, rozhodol sa vrátiť späť k tomuto štýlu, ktorý tak veľmi miloval. Zvuky a emócie zo štýlu HOUSE sú teraz celosvetovo úspešné. Robert vždy usilovne pracuje na objavovaní nového originálneho zvuku a na vydávaní skladieb pre milovníkov elektronickej hudby. Jeho skladby sú už podpísané silnými vydavateľstvami. Oficiálnym domovom jeho tvorby je nahrávacia spoločnosť ENORMOUS TUNES so singlami ako SO IN LOVE, TO THE TOP, FREE ... Piesne boli také úspešné, že jedna z najväčších svetových značiek - TRIVAGO si tieto produkcie všimla v roku 2018 a požiadala ho, aby vytvoril oficiálnu hudbu pre reklamu.
Aktuálne rok 2020 priniesol značný míľnik v kariére producenta Roberta Buriana, pretože ako jediný Slovák vydáva svoju tvorbu na Spinnin’ Records a takisto ako jediný oficiálne remixoval medzinárodne uznávaného DJa a producenta – EDX. A keďže je Robert aj DJ, zoznam jeho živých vystúpení stále rastie.

bg

Kontaktujte nás.

Máte otázky ohľadom štúdia?

+421 905 296 900
bg

RB Music studio

Hudobné štúdio Roberta Buriana bolo do detailu navrhnuté profesionálnmi.

O akustické riešenie sa postaral jeden z najrešpektovanejších akustikov na Slovensku - Ing. Zdenko Nosko. V štúdiu sa používajú výhradne len zariadenia od overených výrobcov, ktoré sú označované za high-end na celosvetovom zvukovom poli medzi profesionálmi. Analógové hardware vybavenie od značiek ako Dangerous music, Rupert Neve, Thermionic Culture, či Universal audio zaručene vdýchnu nahrávkam život a 3D priestor, ktoré by sa len márne hľadali v tzv. ITB ( in the box / počítačových ) hudobných produkciách.

bg img

Štúdiový monitoring je konzultovaný a technicky zastrešený projektovým manažérom Borisom Seitlerom spoločnosťosti G-Tec Professional ( www.g-tec.sk ), ktorá je distribútorom značky EVE AUDIO - svetovej špičky štúdiového monitoringu. Dlhodobá spolupráca s jedným z najuznávanejších hudobníkov na Slovensku Zoltán Tóth, Randal Group Production ( www.randalrecords.com ) je zárukou že aj hudobný výstup z RB Music studio je na vysokej úrovni.

Cieľom našej práce je poskytnúť nielen prvotriednu kvalitu, stopercentný prístup a servis, ale hlavne aby skladby, ktoré prechádzajú cez RB Music studio zanechali pôvodný pocit a energiu, ktoré autor vkladal do nahrávky pri jej tvorbe.

Na základe takmer 20 ročných skúseností a spoluprác s tými najlepšími interpertmi a produkčnými spoločnosťami na medzinárodnej úrovni ponúkame svoje služby pre všetkých, ktorí sa rozhodnú svoj sound posunúť o level vyššie a tak dopriať poslucháčom plnohodnotný zážitok z dostatočne hlasnej, ale zároveň čistej a dynamickej nahrávky.